KIT RX/TX mediaconvertor Gigabit, SM fiber 25KM, conector SC – UTEPO MC2-GS

Cod produs: MC2-GS

366,00 lei

Garantie: 24 luni

Timp Livrare: 1-2 zile

Retur: 30 de zile

Telefon Comenzi: 0733322100

Suport Tehnic: 0733322822

Livrare gratuita la comenzile de peste 800 de lei

Deschidere la livarare

 

În stoc furnizor

Descriere

KIT RX/TX media convertor folosit in frastructurile CCTV si de transmisie date la transmisia semnalului prin intermediul infrasctructurii de fibra optica.

1 port 1000M fibra optica SM 25KM + 1 port RJ45 10/100/1000M

 Constructie Industriala, poate fi folosit in conditii cu temperaturi cuprinse intre -20°C si +60°C.

 Dispune de protectie la descarcari electrice si tensiuni electrostatice de pana la 6KV

 Continut pachet: 1 x MC2-GS(B) 1550nm + 1 x MC2-GS(A) 1310nm


Producator: UTEPO
Port retea: 1×10/100/1000Base-T RJ45 Port
Port fibra optica: 1×1000Base-FX SC Port
Transmisie optica: T1310/R1550nm
Port Retea: 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Tip Fibra optica: single mode fiber distanta comunicare KM
Tensiune alimentare: DC5V (alimentator inclus)
Temperatura operare: -30°C ~ +75°C
Dimensiuni: 94mm×71mm×26mm
Tip conector: SC
Continut kit: 1 x MC2-GS(B) 1550nm + 1 x MC2-GS(A) 1310nm

General
Producator

UTEPO

More
Garantie (luni)