Mediaconvertor Gigabit – SFP fibra optica – TRENDnet TFC-GSFP

Cod produs: TFC-GSFP

178,50 lei

Garantie: 24 luni

Timp Livrare: 1-2 zile

Retur: 30 de zile

Telefon Comenzi: 0733322100

Suport Tehnic: 0733322822

Livrare gratuita la comenzile de peste 800 de lei

Deschidere la livarare

 

În stoc furnizor

Descriere

Acest media convertor compact de fibra transforma suportul 1000BASE-T (cupru Gigabit) in suportul SFP 1000BASE-SX/LX (fibra) si invers. Portul RJ-45 1000BASE-T accepta o conexiune Gigabit full-duplex. Slotul SFP accepta atat module SFP multi-mode (SX) cat si single-mode (LX).


Producator: TRENDnet
Port SFP: Gigabit single sau multi fiber
Viteza transmisie: depinde de modulul SFP
Distanta comunicare: depinde de modulul SFP
Port Retea: 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Distanta comunicare port RJ45: max. 150m
Tensiune alimentare: 5V DC 1A adaptor inclus
Temperatura operare: 0° – 40° C
Dimensiuni: 75 x 60 x 12 mm

General
Producator

TRENDnet

More
Garantie (luni)