Set 2 buc. RX-TX modul SFP 1.25Gbps, Single-Fiber, 20Km SFP-1.25G-20KM-TXRX

Cod produs: SFP-1.25G-20KM-TXRX

373,50 lei

Garantie: 24 luni

Timp Livrare: 1-2 zile

Retur: 30 de zile

Telefon Comenzi: 0733322100

Suport Tehnic: 0733322822

Livrare gratuita la comenzile de peste 800 de lei

Deschidere la livarare

 

În stoc furnizor

Descriere

Se livreaza in SET 2 bucati emitator TX si receptor RX. 

Modulul poate fi folosit impreuna cu mediaconvertor sau Switch PoE echipat cu modul SFP Gigabit.


Producator: UTEPO
Tip Fibra Optica: Single mode 9/125um
Lungime unda: 1310nm/1550nm si 1550nm/1310nm
Distanta transmisie: Single Mode 20km
Tip conector: LC
Viteza transmisie: 1.25 Gbps
Putere emisie: -8 ~ -3 dBm
Sensibilitate receptie: -24 dBm
Tensiune alimentare: DC 3.15V?3.45V 1W
Temperatura operare: -0°C ~ +70°C
Dimensiuni: 55.4mm×13.7mm×6.25mm

General
Producator

UTEPO

More
Garantie (luni)